Lucas Van den Eynde, Tiny Bertels, Stefan Wellens, Ivan Smeulders

Door het venster van den tram


Lucas Van den Eynde en Tiny Bertels, beiden leerlingen van Wannes in de Studio Herman Teirlinck verdiepen zich na de productie 'Gesloten hart' (theaterseizoen 2010-2011) verder in het repertoire van Wannes Van de Velde.

Stefan Wellens was bij de laatste tournee van Wannes Chef'd'Orchestre en liet samen met de groep een nieuwe wind waaien door het werk van Wannes.

Ivan Smeulders, ook mede compaan in 'gesloten hart', kreeg op het Antwerps conservatorium les van de betreurde Walter Heynen, de van in de beginjaren muzikale rechterhand van Wannes.

Hun gezamenlijk verhaal is nog niet uitverteld, er is de onweerstaanbare drang om in het fantastische repertoire van de meester te duikelen, zijn po‘zie en zijn gedachten te zingen en te declameren. Omdat Wannes, de muzikale Don Quichote der Lage Landen, ons confronteert, doet huilen, doet lachen, doet nadenken, maar vooral doet voelen !

Een intiem en groot verhaal langs de wegen van de taal.

Zang, klank en bewerkingen: Tiny Bertels, Lucas Van den Eynde, Stefan Wellens en Ivan Smeulders.

..." Januari in de kou,
want de winter is gekomen,
en ik zeg: 'bonjour madame'
door het venster van den tram"...

productie : www.demuziekfaktorij.be

Data

08/01/2015 Bonheiden, G.C. 't Blikveld 20 .15 u 0 15/50.28.70 www.blikveld.be
15/01/2015 Antwerpe n, Bourlaschouwburg 20.00 u 03/224.8 8.44 www.tone elhuis.be
16/01/2015 Lanaken, Cultuurcentrum 20.15 u 089/73.9 8.50 www.ccla naken.be
17/01/2015 Heusden- Zolder, Cultuurcentrum Muze 20.15 u 011/80 8 0 98 www.muze .be
23/01/2015 Bornem, CC Ter Dilft 20.30 u 03/890.6 9.300 www.terd ilft.be
30/01/2015 Tongeren , CC De Velinx 20.30 u 012/80.0 0.40 www.deve linx.be
31/01/2015 Lier, Cultuurcentrum Lier 20.15 u< /td> 03/488.0 9.79 www.lier scultuurcentrum.be
06/02/2015 Aarschot , Het Gasthuis 20.00 u 016/56.4 8.24 www.hetg asthuis.be
07/02/2015 Wezembee k-Oppem, GC De Kam 20.00 u 02/731.4 3.31 www.deka m.be
13/02/2015 Tessende rlo, Cultuurcentrum het LOO 20.00 u 013/35.5 3.20 www.cche tloo.be
14/02/2015 Diksmuid e,  CC Kruispunt 20.00 u. 051/79.3 2.50 www.cckr uispunt.be
20/02/2015 Vilvoord e, CC Het Bolwerk 20.30 u 02/255.4 6.90 www.hetb olwerk.be
21/02/2015 Kapellen , 't Bruggeske 20.30 u 03/660.6 7.50 www.ccka pellen.be
27/02/2015 Strombee k, Cultuurcentrum 20.30 u 02/263.0 3.43 www.ccst rombeek.be
28/02/2015 Hoeilaar t, GC Felix Sohie 20.30 u 02/657.0 5.04 www.hoei laart.be
07/03/2015 Tielt, CC Gildhof 20.30 u 051/42.8 2.20 www.gild hof.be
12/03/2015 Dilbeek, CC Westrand 14.00 u 02/466.2 0.30 www.west rand.be
13/03/2015 Lokeren, Cultuurcentrum 20.15 u 09/340.5 0.56 www.loke ren.be/cultuur
15/03/2015 Leopolds burg, Cultuurcentrum 20.15 u 011/34.6 5.48 www.ccle opoldsburg.be
20/03/2015 Scherpen heuvel, GC Den Egger 20.00 u 013/46.0 6.50 www.dene gger.be
26/03/2015 Opwijk, GC Hof ten Hemelrijk 20.30 u 052/36.5 1.72 www.opwi jk.be
27/03/2015 Evergem, CC Stroming 20.00 u 09/358.5 1.00 www.ever gem.be/cultuurcentrum

 

Tourneeplanning : Garifuna bvba - 03/230.09.20 - www.garifuna.be


<<< terug naar overzicht